İlk 10 Kez Müzisyenler Serin Sahnelerini Kaybetti

Yüzeyde, bir müzisyenin yaşam tarzı heyecan verici ve göz alıcı görünebilir. Sahnelerin arkasında, ancak çoğu sanatçı yıllarını sanatlarını mükemmelleştirmek için harcıyor. Touring uzun, yorucu ve tekrarlayıcı. Bir fan daha sonra bir şişe atarak ya da sanatçının şarkısının versiyonunu vererek hayranlığını göstermeye karar verdiğinde, ceza verilmez.


544
544 Beğeni

Yüzeyde, bir müzisyenin yaşam tarzı heyecan verici ve göz alıcı görünebilir. Sahnelerin arkasında, ancak çoğu sanatçı yıllarını sanatlarını mükemmelleştirmek için harcıyor. Touring uzun, yorucu ve tekrarlayıcı. Bir fan daha sonra bir şişe atarak ya da sanatçının şarkısının versiyonunu vererek hayranlığını göstermeye karar verdiğinde, ceza verilmez.

Öne çıkan resim kredisi: parade.com

10 Pitbull Bite Geri

Armando Christian Perez, Pitbull sahne adını seçti, çünkü ısırmak için çukur boğalarının belirlenmesine hayran kaldı ve asla bırakmadı. [1] Yukarıdaki videoda kanıtladı.

Fan Pitbull’a dolar faturaları atıyordu. İki kez durması konusunda uyarıldıktan sonra bile, fan devam etti. Pitbull’un adamın kararlılığına hayran kalacağını düşünürsün. Fakat bu şekilde olmadı.

Pitbull, vantilatörü yaptığı sahneye gelmeye davet etti. Bu kez, Pitbull’un yüzüne daha fazla fatura attı, böylece müzisyen derhal fanın yüzüne temiz bir kancayı batırarak karşılık verdi. En iyi yanı Pitbull’un, şarkılarında baygın bir hayranı yokmuşçasına şarkılarını çalmaya devam etmesiydi. (Spoiler uyarısı: Vardı.)

9 Akon, Sahne Alanı’na Bir Taraftar Atıyor

Akon, Afrika’dan göç etme mücadelesi, kültürü anlamadığı ve başarısı için minnettar olduğu hakkında duygusal, yürekten bir konuşma yaptıktan sonra, bir fan saatini Akon’un kafasına atmanın mükemmel bir fırsat olacağına karar verdi.

Adım 1. Saldırganı işaret etmek için taraftar kitlesine ulaşın.

Adım 2. Yeleği ve zinciri çıkarın.

Adım 3. Omuzlarınızdaki fanı kaldırın ve sahnenin kenarından fırlatın.

Peki, bu fan Akon’u 350 $ karşılığında dava etti, bu muhtemelen muhtemelen Akon’un zinciriyle aynı. Başka bir üç sıfır eklerseniz.

8 Kurt Cobain vs. Güvenlik

On binlerce hayranın önünde bir rock yıldızı olarak dolaşırken, kaçınılmaz olarak kalabalığın içinde birkaç kötü yumurta alırsınız. Bununla birlikte, hiçbir zaman kendi güvenlik görevliniz olmalarını beklemeyin. Ancak bazıları, Kurt Cobain’in bu senaryoyu başlattığını iddia ediyor.

Yukarıdaki (kuşkuyla kötü çekilmiş filme alınmış) videoda, Nirvana’nın baş şarkıcısını anın mahsusunda, kalabalığın içinde sörf yapmak için hayranlarının bekleyen kollarına atlıyoruz. Kurt, sahnede birkaç hayranı tutmaya devam ederken sahneye itilinceye kadar her şey yolunda gider.

Kurt’un güvenlik görevlisi, müzisyeni sahneye geri çekerken görülüyor, ancak Kurt gitarını güvenlik görevlisinin kafasına çarptı. Hayrete, gardiyan, Cobain’in kafasına aşırı bir sağ kancayla cevap vererek onu yere bıraktı. Ondan sonra grubun geri kalanı iki adamı birbirinden ayırır.

7 Afroman (Ama Sonra Dava Açtım)

2000 yılında, Afroman kült klasik “Çünkü Ben Yüksek Çıktım” lafını çıkardı. O zamandan beri radarın altında kaldı ve bir hit harikası olarak kabul edildi. Böylece solo gitar çalmaya başladı ve bir kez daha spot ışığında sona erdi. . . ne yazık ki, müzikal yeteneği için değil.

Yukarıdaki klip, bölgedeki sahnede Joseph Foreman’ı (Afroman) göstermektedir. Bir kadın hayran arkadan yaklaştığında ve ona karşı öğütmeye başladığında gitarını çalıyor. Yabancı otların paranoya yaratmadığını iddia eden tüm taşcılar için, Afroman hemen dönüp tam güçle yüzünü sallayıp yüzünü ilk önce sahne katına vurarak sallıyor.

Bu listede daha önce Pitbull’a benzeyen Afroman, gitarını tıngırdatmaya geri döndü. Başka bir fan (muhtemelen düşmüş taraftarın erkek arkadaşı), onunla yüzleşiyormuş gibi Afroman’a kalkar, ama sonra onu kontrol etmek için kıza döner.

6 Eylem Bronson vs Üç Hayranları

Action Bronson, bazı garip sahnelerdeki antikalar için çok iyi bilinmektedir. 113 kilogramdan (250 lb) fazla ağırlıkta, neden onun güvenlik için çok fazla ihtiyacı olmadığını görebilirsiniz. İşinizi ertelemek için bir bahaneye ihtiyacınız varsa, dünyanın dört bir yanında farklı yiyeceklerin tadına bakmakta olduğu YouTube, F, k, Lezzetli’deki şovunu izleyin.

Yukarıdaki videoda, bir fan sahneye atlar ve oldukça beceriksizce dans etmeye başlar. Muhtemelen en iyi fikir olmadığını anladıktan sonra, kalabalığın arkasına saklanmak için sahneden kaçmaya çalışır.

Ne yazık ki, Eylem onunla yetişiyor ve kolunu ele geçiriyor. Sonra rapçi, vantilatörü arkadaki çıplak boğmacaya kapar, adamı başının üzerine kaldırır ve tekrar kalabalığın içine atar. Başka bir fan, davayı izlemenin en iyi zamanı olacağını düşünüyor ve sahneye atlıyor Bu onunla yerde biter. Üçüncü fanın da pek şansı yok.

Onun Gitarist vs 5 Marilyn Manson

Gruplardaki üyeler, müziklerinde daima gerçek hayatlarında olduğu gibi aynı sinerjiye sahip değildir. Anlaşmazlıklar kaçınılmaz olarak ortaya çıkar, ego şişer ve her üye spot ışığını sever.

Spot ışığı siyah deri, floresan kontakt lensler ve 25 santimetre (10 inç) kalınlığındaki siyah botlar giymiş bir adamdan çalmak zor. Dürüst olmak gerekirse, bunun aşamalı olup olmadığından emin değiliz. Ancak yorum yapmadan önce (“Sahte!”), En azından Mickey Mouse kostümü içindeki bir adamın zombi makyajında başka bir erkekle dövüşerek saçmalığının tadını çıkar.

Marilyn Manson (Mickey Mouse takım elbiseli) sahnede tuhaf antikalarıyla tanınır. Bunda sakince yürüyor, bacaklarını beline kaldırıyor ve doğrudan gitaristinin yüzüne doğru yürümeye devam ediyor.

Gitarist, omzuna sarılı olan gitarını çıkarır ve kollarını tipik 1940’lı “yapışır, çocuk” tarzında kaldırır. Oynamaya devam eden gitaristi korkutucu Marilyn Manson ile bitiyor. Çok garip sahne.

4 Çocuk Cudi

Yukarıdaki videoda, Kid Cudi, Iron Man ile Power Ranger giysisi arasında geçen bir şey gibi görünen, dokuz giysili. Unfazed, hayranı Kid Cudi’nin arkasında dans ederek sahneye çıkıyor. Müzisyen, vantilatöre doğru koşuyor ve onu heyecanlı bir vantilatörün çarpıcı biçimde geri düştüğü yavaşça itiyor.

3 Lil Wayne vs. Buz Küpleri

Lil Wayne’in müziğini sevmeseniz bile, adamın çok başarılı bir rap kariyeri olduğunu itiraf etmelisiniz. Birkaç platin kayıt ve bir çok altın ile popülerliği yadsınamaz. Ancak, rapçiler zaman zaman sadece müziklerinden daha fazla takdir edilmek isterler.

Bazen, hayranları için takdirleriyle ilgili yürekten yürekten bir konuşma yapmaları gerektiğini hissediyorlar. Eh, bu şükran her zaman kalabalığın bazı üyelerinden aynı saygıyla karşılanmıyor.

Yukarıdaki klipte, Lil Wayne’in hayranları olmadan asla başarılı olamayacağı konusunda bir spiel içine girdiğini görüyoruz. Yarıda, bir seyirci üyesi ona buz atmaya karar verir. Lil Wayne soğukkanlığını yitirir ve güvenlikle değil Lil Weezy ile uğraşmak zorunda kalmayacağını söyleyerek hayranı tehdit eder.

2 Sol Beyin

Bu biraz çılgına dönüyor. Tek Geleceğin bir üyesi olan Sol Beyin, biraz gevşek bir top olarak bilinmektedir. Yaratıcısı (Tek Geleceğin ana adamı) Tyler, dört yıldan fazla bir süredir Sol Beyin ile bir şarkı ya da gösteri yapmamıştır.

Yukarıdaki videoda, Sol Beyin sahnede performans sergiliyor. Sonra kalabalığın önünde bir pervane çukuru oluşturmak için atlar. Sahneye döndüğünde, bir hayran ona hakaret bağırmaya başladı. Sol Beyin, fanı sahnenin önüne gelmeye çağırıyor ve hayran kabul ediyor.

Sol Beyin yüksek Beşli Adamı beşer ve sonra tüm gücüyle fanı yüze vurur. Fanın en azından para iadesi hakkı olduğunu söyleriz.

1 Migos

Migos’un kim olduğunu bilmiyorsanız, muhtemelen en azından bir kez ağızlıklarınız oldu. . . yağmur damlası. . . Bırak Ne hakkında konuştuğumuza dair hiçbir ipucu olmayanlarınız için, Migos yakın zamanda popülerliği patlayan üç kuzenden oluşan bir rap grubudur.

Yukarıdaki video ön sıradaki koltuklar için ödeme yaptığınızda ve grup üyelerine ustaca yemin ettiğinizde ne olacağını gösterir. Görünüşe göre, Migos üyesi Offset’in dikkatleri, kalabalığın içinde kendisine saygısızlık eden birine çekiliyor. Sonuç olarak, Ofset süpermen fanı yumruklamaya karar verir. Ofset, sahnesine doğrudan adamın yüzüne uzanmış bir şekilde dalıyor. Ahh.

 

.pages_link {font-size: 35px; text-align: center;border-top-width: 1px; padding-top: 22px; border-top-style: solid; border-top-color: rgb(221, 221, 219);}

.Xauthor-bio {display: none;}
.Xpromote {display: none;}

.author-bio p
{
font-size: 18px;
}

.author-bio span.author a
{
font-size: 16px;
}

Kaynak: https://listverse.com/2017/07/30/top-10-times-musicians-lost-their-cool-onstage/

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

544
544 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win